Close this search box.

Практична настава/ Одржавање мотора и моторних возила/ Обука за „Б“ категорију

Наши ученици из одељења lII2 су последња генерација образовног профила „аутомеханичар“. Ученици одељења II3, као и I2, уписали су профил „механичар моторних возила“, са елементима дуалног образовања.

Њихове практичне активности реализују се кроз предмете „Одржавање мотора СУС“ (II разред) и „Одржавање моторних возила“ (III разред). План и програм обухвата наставу у школи, али и наставу у сервисима са којима школа сарађује. Посебна новина је да програм у III разреду обухвата комплетну ОБУКУ ЗА ВОЗАЧА „Б“ КАТЕГОРИЈЕ.

Уз разумевање и сарадњу са људима из локалне самоуправе, средства за ту намену су обезбеђена, односно у следећој и наредним школским годинама, наша ће финансирати обуку ученика.

На фотографијама: део ученика III2 и II3 на обављању практичних активности у сервисима.